#

Turgutlu’nun Kurtuluş Coşkusu Gülben Ergen Konseriyle Taçlandı

Turgutlu, Bağ Bozumu ve Kurtuluş Şenliklerinin son gününü ve Turgutlu’nun kurtuluşunun 99. yıl dönümünü Gülben Ergen konseriyle kutladı.

Turgutlu Belediyesi tarafından düzenlenen Bağ Bozumu ve Kurtuluş Şenlikleri, ünlü sanatçı Gülben Ergen konseriyle sona erdi. Aynı zamanda Turgutlu’nun düşman işgalinden kurtuluşunun 99. yılı da coşkuyla kutlandı. 15 Temmuz Demokrasi Şehitleri Alanı’nda konser için bir araya gelen binlerce kişi unutamayacakları bir gece daha yaşadı. Ünlü sanatçı Gülben Ergen, gece boyunca en sevilen şarkılarının yanı sıra 7’den 70’e herkesin bildiği şarkıları da muhteşem bir performansla sahnede seslendirdi.

Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın, Ege Orman Vakfı işbirliğiyle 10 adet fidan bağışı, Turgutluspor forması ve Manisa’nın meşhur mesir macunundan oluşan hediyeleri, eşi Sabriye Akın, Cumhuriyet Halk Partisi Grup Başkanvekili ve Manisa Milletvekili Özgür Özel, CHP Manisa Milletvekilleri Bekir Başevirgen, Ahmet Vehbi Bakırlıoğlu, Alaşehir Belediye Belediye Başkanı Ahmet Öküzcüoğlu ve CHP Turgutlu İlçe Başkanı Hüseyin Oğuz ile birlikte Gülben Ergen’e takdim etti. Başkan Çetin Akın, "Turgutlu'muzun kurtuluşunu alanımızı dolduran, evlerinden, balkonlarından, dükkanlarından bizlere eşlik eden hemşehrilerimizle birlikte kutlamanın mutluluğunu yaşıyoruz. Bu özel gecede bizimle olan değerli sanatçımız Gülben Ergen ve ekibine teşekkür ederim" dedi.

Gülben Ergen ise, "Beni sizlerle buluşturan Başkanımız Çetin Akın ve ekibine teşekkür ederim. Yalnızca beni tebrik değil, sahnedeki tüm müzisyen arkadaşlarımı tek tek tebrik ettikleri için kendilerine ayrıca teşekkür ederim" dedi.

Gülben Ergen İrem Nur Bebeğe Umut Oldu

Konser sırasında SMA Tip 1 Hastası Turgutlulu İrem Nur bebek ve annesini de sahnede çağıran Gülben Ergen, İrem Nur bebeğin tedavisi için düzenlenen kermese, gecede giydiği elbiseyi bağışlayacağını da söyledi. Ünlü sanatçı Gülben Ergen, İrem Nur bebeğin bir an önce sağlığına kavuşmasını dilediğini de ifade etti.

En büyük dileklerinin İrem Nur bebeğin sağlığına yeniden kavuşması olduğunu ifade eden Başkan Çetin Akın, "Turgutlu Belediyesi olarak İrem Nur bebeğimizin bir an önce sağlığına kavuşması için elimizden gelen tüm gayreti gösteriyoruz. İrem Nur'un tedavisi için çok önemli bir katkı sağlayan Gülben Ergen'e duyarlılığından dolayı çok teşekkür ederim" şeklinde konuştu.

Bağ Bozumu ve Kurtuluş Şenliklerinin son gününün Gülben Ergen konseriyle taçlandığı geceye Başkan Çetin Akın, eşi Sabriye Akın, kızı Gülce Akın, CHP Grup Başkanvekili ve Manisa Milletvekili Özgür Özel, CHP Manisa Milletvekilleri Bekir Başevirgen, Ahmet Vehbi Bakırlıoğlu, Alaşehir Belediye Başkanı Ahmet Öküzcüoğlu, CHP Turgutlu İlçe Başkanı Hüseyin Oğuz, CHP İlçe Başkanları, Turgutlu Belediyesi Başkan Yardımcıları Fırat Honaz, Ahmet Daşkan, Evren Erbaş Ser, Mustafa Biçer, meclis üyeleri, daire müdürleri de katıldı.