- Haberler
- Yayla Mahallesine Kiraz Alım Yeri
- Başkan Akın TURBEM Eğitimcileri ile Buluştu
- Turgutlu Belediyesinden Koşukırı Mevkisinde Yoğun Mesai
- Turgutlu Belediyesi Tarihine Sahip Çıkmaya Devam Ediyor
- YKS Öncesi Sınav Yerleri Dezenfekte Edildi
- Turgutlu Belediyesi Ekipleri Merkez ve Kırsal Mahallelere Hizmete Devam Ediyor
- Turgutlu Belediyesi Bu Yıl da Üniversite Tercih Merkezi Kuracak
- Başkan Çetin Akın’dan İptal Kararına Tepki
- Turgutlulu Üreticilere 200 bin Fide Ulaştırılacak
- Turgutlu Belediyesi Çalışmalarına Ara Vermiyor
- Turgutlu Belediye Meclisi Toplanıyor
- Turgutlu Belediyesinin İnternet Sitesi Yenilendi
- Turgutlu Belediyespor Erkek Voleybol Takımı 2. Ligde
- Turgutlu Belediyesi Temmuz Ayı Meclis Toplantısı Gerçekleştirildi
- Turgutlu Belediyesi Yaz Spor Etkinlikleri Başlıyor
- Turgutlu Belediyesi Dağcılık Akademisi İlk Kamp Etkinliğini Düzenledi
- TURBEM Yeni Dönem Kayıtları Başlıyor
- Havai Fişek Kullanmama Kararını Alan İlk Başkan Çetin Akın Oldu
- Turgutlu’da Hayvan Satış ve Kurban Kesim Yerleri Belli Oldu
- Turgutlu Belediyesi Lise Adayı Öğrencilere Tercih Desteği
Turgutluspor’un Play Off Maçı Dev Ekranda İzlenecek
Turgutluspora destek ekranlardan devam edecek. Turgutlusporun ilk maçı kurulacak dev ekranda canlı olarak tüm Turgutlular ile birlikte izlenecek.
Turgutlu Belediyesi, Turgutluspor’u 2. Lige yükselme maçlarıyla Turgutlu’yu başarılı bir şekilde temsil etmesi için göstereceği mücadelede yalnız bırakmayacak. Turgutluspor’un Esenler Erokspor ile 22 Temmuz akşamı saat 22:00’da gerçekleştireceği ilk maç 15 Temmuz Demokrasi Şehitleri Alanında kurulacak dev ekranda canlı olarak izlenecek. Dev ekranın kurulacağı alanda sosyal mesafe ve hijyen kurallarına da ayrıca dikkat edilecek.
Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın Turgutlusporun mücadelesine ekranlardan destek vereceklerini söyleyerek şu ifadeleri kullandı: “Turgutlusporumuzu yalnız bırakmıyoruz. Dün görkemli bir kutlamayla Antalya’ya uğurladığımız Turgutlusporumuza desteğimizi ekranlardan göstermeye devam edeceğiz. Turgutlusporumuzun 2. Lige yükselme mücadelesinde 22 Temmuz Çarşamba akşamı saat 22:00’da Esenler Erokspor takımı ile gerçekleştireceği ilk maçı 15 Temmuz Demokrasi Şehitleri Alanımızda kuracağımız dev ekranda canlı olarak birlikte izleyeceğiz. Finale kalırsak final maçı da yine aynı yerde dev ekrandan yayınlanacak. Sosyal mesafe ve hijyen kurallarına uygun şekilde izleyeceğimiz maça tüm halkımızı davet ediyorum.”
Turgutluspor’un Esenler Erokspor’u eleyerek finale kalması durumunda 26 Temmuz Pazar günü saat 20.00’de oynanacak final müsabakası da dev ekrandan canlı olarak yayınlanacak.