- Haberler
- Yayla Mahallesine Kiraz Alım Yeri
- Başkan Akın TURBEM Eğitimcileri ile Buluştu
- Turgutlu Belediyesinden Koşukırı Mevkisinde Yoğun Mesai
- Turgutlu Belediyesi Tarihine Sahip Çıkmaya Devam Ediyor
- YKS Öncesi Sınav Yerleri Dezenfekte Edildi
- Turgutlu Belediyesi Ekipleri Merkez ve Kırsal Mahallelere Hizmete Devam Ediyor
- Turgutlu Belediyesi Bu Yıl da Üniversite Tercih Merkezi Kuracak
- Başkan Çetin Akın’dan İptal Kararına Tepki
- Turgutlulu Üreticilere 200 bin Fide Ulaştırılacak
- Turgutlu Belediyesi Çalışmalarına Ara Vermiyor
- Turgutlu Belediye Meclisi Toplanıyor
- Turgutlu Belediyesinin İnternet Sitesi Yenilendi
- Turgutlu Belediyespor Erkek Voleybol Takımı 2. Ligde
- Turgutlu Belediyesi Temmuz Ayı Meclis Toplantısı Gerçekleştirildi
- Turgutlu Belediyesi Yaz Spor Etkinlikleri Başlıyor
- Turgutlu Belediyesi Dağcılık Akademisi İlk Kamp Etkinliğini Düzenledi
- TURBEM Yeni Dönem Kayıtları Başlıyor
- Havai Fişek Kullanmama Kararını Alan İlk Başkan Çetin Akın Oldu
- Turgutlu’da Hayvan Satış ve Kurban Kesim Yerleri Belli Oldu
- Turgutlu Belediyesi Lise Adayı Öğrencilere Tercih Desteği
Urla Deplasmanın Galibi Turgutlu Belediyespor: 70-57
Turgutlu Belediyespor Kadın Basketbol Takımı, Urla Belediyesi ile oynadığı maçı 70-57 kazanarak haftaya galibiyetle başladı.
Turgutlu Belediyespor Kadın Basketbol Takımı TKBL’nin 12. Haftasında Urla Belediyesi ile karşı karşıya geldi. 12 Eylül Spor Salonu’nda oynanan karşılaşma boyunca Turgutlu Belediyespor ekibi üstünlüğünü korumayı başardı. Maçın ilk yarısını 34-28 galibiyetle kapatan Turgutlu Belediyespor Kadın Basketbol Takımı, maç sonunda ise rakibini 70-57 mağlup etti. Urla Belediyesi karşısında elde edilen galibiyete 30 sayı ile önemli katkı sunan Ashley Nneka Ezeh, 6 ribaund ve 3 asist ile maçın en skorer oyuncusu oldu.
Başkan Çetin Akın Urla deplasmanında takımı yalnız bırakmadı
Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın, İzmir’deki oynanan müsabakada Kadın Basketbol Takımını yalnız bırakmayarak eşi Sabriye Akın, Başkan Yardımcıları Fırat Honaz ve Evren Erbaş Ser ile birlikte maçı tribünden izledi.
Hedeflerinin 2’de 2 yapmak olduğunu söyleyen Turgutlu Belediyespor Kadın Basketbol Takımı Başantrenörü Gökhan Aşıcı, “Kendinden emin ve iddialı bir takım olarak maçın ilk anından itibaren üstünlüğümüzü koruduk ve başardık. Şimdi ise cumartesi günü Rize Belediyesi ile oynayacağımız maça odaklandık. Galibiyetle başladığımız haftayı 2’de 2 yaparak noktalamayı hedefliyoruz. Takım olarak kendimize güveniyoruz” şeklinde konuştu.
Kadın Basketbol Takımının elde ettiği galibiyetle büyük mutluluk ve gurur yaşatmış olduğunu ifade eden Turgutlu Belediye Başkan Yardımcısı ve Belediyespor Asbaşkanı Fırat Honaz, “Öncelikle oyuncularımızı ve teknik ekibimizi gönülden tebrik ediyorum. Kadın Basketbol Takımımız haftanın ilk maçında bizlere büyük mutluluk ve gurur yaşattı. Cumartesi günü Rize Belediyesine karşı da aynı mücadele ve kazanma ruhuyla oynayarak art arda iki galibiyet sevincini yaşatacaklarına inanıyorum. Rize Belediyesi maçında takımımıza şimdiden başarılar diliyorum” dedi.