- Haberler
- Yayla Mahallesine Kiraz Alım Yeri
- Başkan Akın TURBEM Eğitimcileri ile Buluştu
- Turgutlu Belediyesinden Koşukırı Mevkisinde Yoğun Mesai
- Turgutlu Belediyesi Tarihine Sahip Çıkmaya Devam Ediyor
- YKS Öncesi Sınav Yerleri Dezenfekte Edildi
- Turgutlu Belediyesi Ekipleri Merkez ve Kırsal Mahallelere Hizmete Devam Ediyor
- Turgutlu Belediyesi Bu Yıl da Üniversite Tercih Merkezi Kuracak
- Başkan Çetin Akın’dan İptal Kararına Tepki
- Turgutlulu Üreticilere 200 bin Fide Ulaştırılacak
- Turgutlu Belediyesi Çalışmalarına Ara Vermiyor
- Turgutlu Belediye Meclisi Toplanıyor
- Turgutlu Belediyesinin İnternet Sitesi Yenilendi
- Turgutlu Belediyespor Erkek Voleybol Takımı 2. Ligde
- Turgutlu Belediyesi Temmuz Ayı Meclis Toplantısı Gerçekleştirildi
- Turgutlu Belediyesi Yaz Spor Etkinlikleri Başlıyor
- Turgutlu Belediyesi Dağcılık Akademisi İlk Kamp Etkinliğini Düzenledi
- TURBEM Yeni Dönem Kayıtları Başlıyor
- Havai Fişek Kullanmama Kararını Alan İlk Başkan Çetin Akın Oldu
- Turgutlu’da Hayvan Satış ve Kurban Kesim Yerleri Belli Oldu
- Turgutlu Belediyesi Lise Adayı Öğrencilere Tercih Desteği
Valilik Kupası’nın Birincisi Turgutlu Belediyespor Oldu
Turgutlu Belediyespor Genç Kızlar Voleybol Takımı, Valilik Kupası Kulüpler arası Kız ve Erkekler Voleybol Turnuvası’nda rakiplerini eleyerek galibiyete ulaştı.
Turgutlu Belediyespor Genç Kızlar Voleybol Takımı, 22 takımın mücadele ettiği, Manisa Valiliği, Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ve Voleybol İl Temsilciliği tarafından düzenlenen Valilik Kupası Kulüpler arası Kız ve Erkekler Voleybol Turnuvası’nda Turgutlu’yu başarıyla temsil etti. Manisa Atatürk Spor Salonu ve Çok Amaçlı Spor Salonu’nda 16-30 Haziran tarihlerinde oynanan müsabakalar sonucunda Turgutlu Belediyespor Genç Kızlar Voleybol Takımı rakiplerini bir bir yenerek Genç Kızlar kategorisinde birincilik ipini göğüsledi.
Turnuva sonunda Çok Amaçlı Spor Salonunda düzenlenen ödül töreninde Turgutlu Belediyespor Genç Kızlar Voleybol Takımı oyuncuları ve teknik ekibine madalya ve kupaları Ataspor Kulübü Başkanı Hasan Uygun tarafından verildi.
Turgutlu Belediye Başkan Yardımcısı ve Belediyespor Asbaşkanı Fırat Honaz, “Genç Kızlar Voleybol Takımımızı elde ettikleri galibiyetten dolayı tebrik ediyorum. Takımımızın Turgutlu’muzu başarıyla temsil ettikleri bu turnuva hem belediyesporumuzun başarı hanesine önemli bir katkı sağladı hem de sporcularımız açısından önemli bir maç tecrübesi oldu. Genç Kızlar Voleybol Takımımız turnuvaya adeta damga vurdu. Genç sporcularımıza başarılarının devamını diliyorum” dedi.