Vatandaş Soracak Başkan Akın Yanıtlayacak

Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın, “Vatandaş Soruyor Çetin Başkan Cevaplıyor” isimli programda merak edilenleri yanıtlayacak. Program, 27 Nisan Perşembe günü saat 20:00’de Mesadet Özcan Konferans Salonu’nda gerçekleşecek.

Sosyal ve şeffaf belediyecilik anlayışıyla Turgutlu’yu yöneten Başkan Çetin Akın, göreve gelişinin dördüncü yılında özel bir programa imza atacak. “Vatandaş Soruyor Çetin Başkan Cevaplıyor” isimli programda her yaştan vatandaşlarla bir araya gelinecek. Başkan Akın dört yılda hayata geçirilen çalışmaları anlatacak ve merak edilen sorulara yanıt verecek. Program, 27 Nisan Perşembe günü saat 20:00’da Mesadet Özcan Konferans Salonu’nda gerçekleşecek.

Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın, “Dolu dolu bir dört yıl geçirdik. Hiçbir vatandaşımın aklında soru işareti kalmasını istemem. O yüzden böyle bir program yapmaya karar verdik. Her hemşehrim merak ettiği soruları gönül rahatlığıyla sorabilir. Hayata geçirdiğimiz projeler, sosyal ve kültürel çalışmalarımız ile ekonomi alanındaki adımlarımızı anlatacak, tüm samimiyet ve içtenliğimizle sorulara yanıt vereceğiz. Tüm hemşehrilerimi 27 Nisan Perşembe günü Mesadet Özcan Konferans Salonu’nda gerçekleştireceğimiz bu özel programa davet ediyorum” dedi.