- Haberler
- Yayla Mahallesine Kiraz Alım Yeri
- Başkan Akın TURBEM Eğitimcileri ile Buluştu
- Turgutlu Belediyesinden Koşukırı Mevkisinde Yoğun Mesai
- Turgutlu Belediyesi Tarihine Sahip Çıkmaya Devam Ediyor
- YKS Öncesi Sınav Yerleri Dezenfekte Edildi
- Turgutlu Belediyesi Ekipleri Merkez ve Kırsal Mahallelere Hizmete Devam Ediyor
- Turgutlu Belediyesi Bu Yıl da Üniversite Tercih Merkezi Kuracak
- Başkan Çetin Akın’dan İptal Kararına Tepki
- Turgutlulu Üreticilere 200 bin Fide Ulaştırılacak
- Turgutlu Belediyesi Çalışmalarına Ara Vermiyor
- Turgutlu Belediye Meclisi Toplanıyor
- Turgutlu Belediyesinin İnternet Sitesi Yenilendi
- Turgutlu Belediyespor Erkek Voleybol Takımı 2. Ligde
- Turgutlu Belediyesi Temmuz Ayı Meclis Toplantısı Gerçekleştirildi
- Turgutlu Belediyesi Yaz Spor Etkinlikleri Başlıyor
- Turgutlu Belediyesi Dağcılık Akademisi İlk Kamp Etkinliğini Düzenledi
- TURBEM Yeni Dönem Kayıtları Başlıyor
- Havai Fişek Kullanmama Kararını Alan İlk Başkan Çetin Akın Oldu
- Turgutlu’da Hayvan Satış ve Kurban Kesim Yerleri Belli Oldu
- Turgutlu Belediyesi Lise Adayı Öğrencilere Tercih Desteği
Yıldız Guard Turgutlu Belediyespor’da
Turgutlu Belediyespor Kadın Basketbol Takımı transferlerine devam ediyor. Kadınlar Süper Liginde 2 yıl forma giyen yıldız guard Büşra Çınar, Başkan Yardımcısı Fırat Honaz’ın makamında düzenlenen törende kendisini Turgutlu Belediyespor’lu yapan sözleşmeyi imzaladı.
Geçtiğimiz yıl kurulan ve bölgesel ligde mücadele eden Turgutlu Belediyespor iddialı bir kadro kurma yolunda transfer çalışmalarına devam ediyor. Mersin Büyükşehir Belediyesi alt yapısında yetişen aynı takımla bir yıl 1.lig, iki yılda süper ligde forma giyen, Urla ve Nazilli formalarını da terleten genç ve yıldız oyun kurucu Büşra Çınar ile sözleşme imzalandı. Turgutlu Belediye Başkan Yardımcısı ve Belediyespor As Başkanı Fırat Honaz’ın makamında Büşra kendisini Turgutlu Belediyespor’lu yapan sözleşmeyi imzaladı.
İmza töreni sonrası konuşan Büşra Çınar: “Turgutlu Belediyesi dışında 4-5 takımdan daha teklif aldım. Ancak bana doğru projeyi sadece Turgutlu Belediyespor sundu. Burada olmaktan ve bu takımın bir parçası olmaktan çok mutluyum. Takım arkadaşlarımla birlikte Turgutlu Belediyesini yukarılara çıkarmak için elimizden gelenin fazlasını yapacağız. Bu formayla sahaya çıkmak için sabırsızlanıyorum.”dedi.
Büşra’ya çok güvendiklerini belirten Fırat Honaz: “Büşra genç yaşına rağmen önemli tecrübeleri olan yıldız bir oyuncu. Bu yıl takım içinde ona çok güveniyoruz. Anlaşma sağladığımız oyuncularla resmi sözleşmelerimizi imzalayarak önümüzdeki günlerde antrenmanlara başlayacağız. Çalışmalarımıza erken başlayıp bir anca önce takım havasının oluşmasını sağlayacağız. Sezon sonunda takımımızı hedeflediğimiz noktaya hep birlikte taşıyacağız. Hem Büşra’ya hem Turgutlu’muza hem de camiamıza hayırlı olsun. Sakatlıksız başarılı bir sezon diliyorum.”şeklinde konuştu.