- Haberler
- Yayla Mahallesine Kiraz Alım Yeri
- Başkan Akın TURBEM Eğitimcileri ile Buluştu
- Turgutlu Belediyesinden Koşukırı Mevkisinde Yoğun Mesai
- Turgutlu Belediyesi Tarihine Sahip Çıkmaya Devam Ediyor
- YKS Öncesi Sınav Yerleri Dezenfekte Edildi
- Turgutlu Belediyesi Ekipleri Merkez ve Kırsal Mahallelere Hizmete Devam Ediyor
- Turgutlu Belediyesi Bu Yıl da Üniversite Tercih Merkezi Kuracak
- Başkan Çetin Akın’dan İptal Kararına Tepki
- Turgutlulu Üreticilere 200 bin Fide Ulaştırılacak
- Turgutlu Belediyesi Çalışmalarına Ara Vermiyor
- Turgutlu Belediye Meclisi Toplanıyor
- Turgutlu Belediyesinin İnternet Sitesi Yenilendi
- Turgutlu Belediyespor Erkek Voleybol Takımı 2. Ligde
- Turgutlu Belediyesi Temmuz Ayı Meclis Toplantısı Gerçekleştirildi
- Turgutlu Belediyesi Yaz Spor Etkinlikleri Başlıyor
- Turgutlu Belediyesi Dağcılık Akademisi İlk Kamp Etkinliğini Düzenledi
- TURBEM Yeni Dönem Kayıtları Başlıyor
- Havai Fişek Kullanmama Kararını Alan İlk Başkan Çetin Akın Oldu
- Turgutlu’da Hayvan Satış ve Kurban Kesim Yerleri Belli Oldu
- Turgutlu Belediyesi Lise Adayı Öğrencilere Tercih Desteği
Zafer Bayramı, Bağ Bozumu ve Kurtuluş Şenliklerinde Çocuklar Unutulmadı
Turgutlu Belediyesi tarafından düzenlenecek olan Zafer Bayramı, Bağ Bozumu ve Kurtuluş Şenliklerinde çocuklar unutulmadı. Turgutlu’da 1 Eylül Dünya Barış Günü, Almila’nın sponsorluğunda çocuklara yönelik özel etkinliklerle kutlanacak.
Turgutlu Belediyesinin 30 Ağustos-7 Eylül tarihleri arasında düzenleyeceği Zafer Bayramı, Bağ Bozumu ve Kurtuluş Şenliklerinde 1 Eylül Dünya Barış Günü özel bir programla çocuklarla birlikte kutlanacak. Almila Dünya Barış Günü etkinlikleri, çeşitli ödüllerin takdim edileceği resim yarışmasıyla başlayacak. Program, Çizmeli Kedi Müzikali ve ardından Grup Bir Eylül Çocuk Korosu ve Müzik Grubu’nun performansıyla devam edecek.
Almila Dünya Barış Günü etkinlikleri, 1 Eylül Perşembe günü 15 Temmuz Demokrasi Şehitleri Alanı’nda gerçekleşecek. Resim Yarışması 17:00-18:00 saatleri arasında yapılacak. Çizmeli Kedi Müzikali saat 20:30, Grup Bir Eylül Çocuk Korosu ve Müzik Grubu ise 21:30’da izleyiciyle buluşacak.
Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın, “Zafer Bayramı, Bağ Bozumu ve Kurtuluş Şenliklerimizde bu yıl da çocuklarımızı unutmayarak onlara özel bir program hazırladık. Almila işletmesinin katkı ve destekleriyle düzenleyeceğimiz etkinliklerimizde aynı zamanda geleceğe ve barış dolu günlere dair dileklerimizi de paylaşacağız. Almila Dünya Barış Günü Etkinliklerimize tüm çocuklarımızı ve ailelerimizi davet ediyorum” dedi.